Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK
english english Deutsch

english english Deutsch     tel.: +48 607 404319, +48 71 3735340

Spróbuj znaleźć produkt odpowiedni do Twoich potrzeb:

Jesteś tutaj: Środki ochrony osobistej UVEX / Środki ochrony dróg oddechowych

Środki ochrony dróg oddechowych

Opis produktów

Maski ochronne na twarz – ochrona dróg oddechowych

Praca na każdym stanowisku niesie ze sobą różne zagrożenia. Jednym z nich może być ryzyko wdychania przez pracownika pyłów i substancji lotnych.
Wchłaniane w nadmiarze mogą prowadzić do poważnych schorzeń układu oddechowego. Aby zapobiegać takim chorobom zawodowym, stosuje się maski ochronne na twarz. Umieszczone w nich filtry zatrzymują zarówno drobinki pyłów, jak i cząsteczki chemikaliów, chroniąc płuca przed agresywnym działaniem szkodliwych substancji.
Maski ochronne na twarz są oznaczone klasą ochrony. Im jest ona wyższa, tym drobniejsze cząsteczki zatrzymują się na filtrze.
Polecamy również gogle ochronne, które uzupełnią maskę pracownika, zapewniając dodatkową ochronę wzorku.
W sprzedaży znajdziesz maski ochronne na twarz z filtrem FFP 1-3, doskonałe do lakierni, stolarni, szlifierni czy zakładów chemicznych.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki
Nie odnaleziono produktów!

Asortyment

Loctite

Teroson

BONDERITE

TECHNOMELT

RS

rzetelna firma

ISO 9001