Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK
english english Deutsch

english english Deutsch     tel.: +48 607 404319, +48 71 3735340

Spróbuj znaleźć produkt odpowiedni do Twoich potrzeb:

Jesteś tutaj: Środki ochrony osobistej UVEX / Obuwie ochronne

Obuwie ochronne

Opis produktów

Obuwie ochronne Uvex

Obuwie robocze Uvex obejmuje również obuwie ochronne, przeznaczone do zabezpieczania stóp przed urazami na stanowisku pracy.
Producent przygotował szeroką gamę modeli, począwszy od wysokich trzewików po lekkie perforowane sandały. Dzięki swojej różnorodności obuwie ochronne Uvex znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłu i usług.
Wybierają je to firmy motoryzacyjne, centra logistyczne i magazyny, firmy budowlane, z branży przemysłu chemicznego, a także inżynierii mechanicznej. Obuwie robocze Uvex wykorzystują także rolnicy, ogrodnicy i pracownicy leśnictwa.
Wszystkie oferowane modele są wykonane z wytrzymałych tkanin oraz wyposażone w rozwiązania, które zapewniają wysoki komfort użytkowania.
Polecamy również rękawice robocze Uvex oraz wiele innych środków ochrony osobistej pracownika.
Niemiecka marka jest znana z wysokiej jakości wyrobów oraz ich niezawodności w praktyce.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki
Nie odnaleziono produktów!

Asortyment

Loctite

Teroson

BONDERITE

TECHNOMELT

RS

rzetelna firma

ISO 9001