Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć . Rozumiem

    tel.: +48 71 373-53-40

Jesteś tutaj: Środki ochrony osobistej UVEX / Osłony twarzy
Opis produktów

Osłony twarzy

Osłona twarzy jest wymagana na stanowiskach pracy, na których powstają odpryski gorących metali, iskry czy inne cząstki materiałów.
Specjalne zabezpieczenia zazwyczaj są stosowane w połączeniu z goglami ochronnymi. Dzięki temu jednocześnie chronią wzrok i skórę pracownika.
Polecamy osłony twarzy, które zostały precyzyjnie dopasowane do gogli Uvex. Szybki z poliwęglanu charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i są odporne na wysokie temperatury.
Dzięki wyprofilowaniu chronią całą powierzchnię twarzy, a jednocześnie nie ograniczają komfortu pracownika. Uzupełnione o rękawice ochronne RS, zabezpieczą spawacza przed iskrami i cząsteczkami metalu podczas spawania lub cięcia laserowego. Sprawdzą się też podczas pracy przy obrabiarkach i lakierowaniu.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Uvex osłona twarzy do gogli ultravision (9301.317)

39,00 PLN netto

kupuję

Asortyment

Loctite

Teroson

BONDERITE

TECHNOMELT

RS

rzetelna firma

ISO 9001