Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Ochrona dróg oddechowych UVEX

Ochrona dróg oddechowych UVEX

Maski ochronne na twarz – ochrona dróg oddechowych


PRODUKTY TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE

Praca na każdym stanowisku niesie ze sobą różne zagrożenia. Jednym z nich może być ryzyko wdychania przez pracownika pyłów i substancji lotnych.
Wchłaniane w nadmiarze mogą prowadzić do poważnych schorzeń układu oddechowego. Aby zapobiegać takim chorobom zawodowym, stosuje się maski ochronne na twarz. Umieszczone w nich filtry zatrzymują zarówno drobinki pyłów, jak i cząsteczki chemikaliów, chroniąc płuca przed agresywnym działaniem szkodliwych substancji.
Maski ochronne na twarz są oznaczone klasą ochrony. Im jest ona wyższa, tym drobniejsze cząsteczki zatrzymują się na filtrze.
Polecamy również gogle ochronne, które uzupełnią maskę pracownika, zapewniając dodatkową ochronę wzorku.
W sprzedaży znajdziesz maski ochronne na twarz z filtrem FFP 1-3, doskonałe do lakierni, stolarni, szlifierni czy zakładów chemicznych.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment

Evowipe

Avatex

Uvex