Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Ochrona głowy UVEX / Osłony i ochrona twarzy

Osłony i ochrona twarzy

Osłony twarzy

Osłona twarzy jest wymagana na stanowiskach pracy, na których powstają odpryski gorących metali, iskry czy inne cząstki materiałów.
Specjalne zabezpieczenia zazwyczaj są stosowane w połączeniu z goglami ochronnymi. Dzięki temu jednocześnie chronią wzrok i skórę pracownika.
Polecamy osłony twarzy, które zostały precyzyjnie dopasowane do gogli Uvex. Szybki z poliwęglanu charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i są odporne na wysokie temperatury.
Dzięki wyprofilowaniu chronią całą powierzchnię twarzy, a jednocześnie nie ograniczają komfortu pracownika. Uzupełnione o rękawice ochronne RS, zabezpieczą spawacza przed iskrami i cząsteczkami metalu podczas spawania lub cięcia laserowego. Sprawdzą się też podczas pracy przy obrabiarkach i lakierowaniu.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment

Evowipe

Avatex

Uvex