Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Środki do mycia i pielęgnacji rąk

Środki do mycia i pielęgnacji rąk

Pasta BHP i inne środki czystości

Utrzymanie czystości w warunkach przemysłowych i warsztatowych nie należy do łatwych zadań.
Montowanie części samochodowych, naprawy maszyn i pojazdów czy produkcja detali na obrabiarkach wiążą się z trudnym do usunięcia brudem w postaci smarów, olejów, farb, środków zabezpieczających i czyszczących oraz innych preparatów chemicznych.
Jednym z najskuteczniejszych produktów myjących, który sprawdza się w przemyśle od lat, jest słynna już pasta BHP.
W sprzedaży jest dostępna w kilku wariantach, m.in. z dodatkiem piasku, który zapewnia jej właściwości ścierne. Pasta BHP to jeden z wielu preparatów do mycia rąk, jaki oferujemy w naszym sklepie. Znajdziesz tu produkty marek takich jak tero son, Loctite czy Peva – specjalistów w dziedzinie czyszczenia i sprzątania przemysłowego.

Pasty, żele i dozowniki

Naszą specjalnością są środki ochrony osobistej, takie jak hełmy ochronne czy rękawice.
Ponieważ jednak nawet najlepsze z nich nie zabezpieczają przed brudem, przygotowaliśmy również gamę preparatów do mycia rak z trudnych zabrudzeń.
W sprzedaży jest zarówno tradycyjna pasta BHP, jak i specjalne skoncentrowane żele myjące czy chusteczki czyszczące.
Polecamy również proste w obsłudze dyspensery, dzięki którym dozowanie preparatów będzie wygodne i oszczędniejsze. Wszystkie środki myjące charakteryzują się wysoką skutecznością i mają odpowiednie atesty higieniczne.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

LOCTITE SF 7850 - 3l (pasta do mycia rąk / hand wash paste) (IDH.2098251)

204,68 PLN netto / szt.

Asortyment

Evowipe

Avatex

Uvex