Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto

Środki ochrony osobistej i czyściwa przemysłowe – WOROŃKO

BHP jest obowiązkowym elementem organizacji firmy, a związane z nim przepisy nakładają na pracodawcę wiele obowiązków. W procesie tworzenia bezpiecznych stanowisk pracy liczą się nie tylko zabezpieczenia maszyn czy instruktaże obsługi, ale też dostosowane do warunków środki ochrony osobistej. Wyposażenie w nie pracownika stanowi podstawę w dochodzeniu odszkodowań za wypadki przy pracy. Jest też warunkiem uniknięcia poważnych konsekwencji podczas okresowych kontroli. Firma WOROŃKO działa na rynku artykułów BHP od 1992 roku. W tym czasie nie tylko poznaliśmy rynek i jego potrzeby, ale też nawiązaliśmy kontakty, dzięki którym dystrybuujemy tylko dobre i sprawdzone artykuły.

W ofercie znajdziesz okulary, gogle, zauszniki i ochronniki słuchu Uvex, a także czyściwa przemysłowe i środki myjące. Szczególnie bogata jest nasza oferta obuwia roboczego Bata. Przygotowaliśmy w niej modele na każdą porę roku i dla większości branż. W ramach wyposażenia BHP zapewnimy Twoim pracownikom niezawodne rękawice Uvex Quatro, hełmy i czapki robocze tej marki, a także rękawice RS i G-REX.

Sprzedajemy tylko produkty najwyższej jakości.

WOROŃKO to firma z doświadczeniem w branży BHP. Doskonale wiemy, jak ważne jest, aby środki ochrony osobistej gwarantowały bezpieczeństwo. Dlatego produkty z naszego asortymentu wyróżniają się najwyższą jakością i mają niezbędne certyfikaty.
Stawiamy też na różnorodność, dzięki której znajdzie u nas odpowiednie wyposażenie pracownik warsztatu samochodowego i firmy gastronomicznej. Ochronniki słuchu Uvex, gogle i okulary, rękawice Uvex Quatro i RS, obuwie ochronne Bata i inne produkty są też dostępne w szerokim wyborze rozmiarów. Dzięki temu możesz precyzyjnie dostosować swoje zamówienie do cech i potrzeb załogi.
Większość produktów możesz zamówić bezpośrednio w naszym sklepie. Modele obuwia z wariantami po precyzyjnym ustaleniu zamówienia dostarczamy w ciągu kilku dni roboczych.
Odpowiadasz za zaopatrzenie w środki ochrony osobistej pracowników firmy? Zapoznaj się z naszym asortymentem, a z pewnością znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz.

Asortyment

Evowipe

Avatex

Uvex